Не можете купити постіль по своїм індивідуальним розмірам? Інтернет-ательє "Котон дилер" пропонує Вам послуги по пошиттю предметів домашнього текстилю. Ми якісно та швидко пошиємо все що Вам потрібно! Повідомте нам свої розміри, виберіть тканину та спосіб пошиття, а все інше зробимо ми.

Ми стараємося створити великий асортимент тканин для пошиття, щоб Вам було зручно вибрати тканину по кольору, малюнку та ціні. Ми дуже акуратно закупаємо тканини для пошиття, адже неякісних тканин, нажаль, дуже багато. Тому працюємо тільки з якісними тканинами, які не линяють та не сідають після прання. За багато років роботи тисячі наших клієнтів вже пересвідчилися в цьому.

Крім тканин, ми також дуже ретельно відносимося до якості пошиття та способу пошиття. Ми не економимо на фурнітурі та обладнанні! Спосіб пошиття вибираємо максимально кращий. Наприклад, щоб зробити міцний шов, використовуємо часту строчку та "бел'євий" шов. Якщо "бел'євий" шов не підходить до конкретного виробу - тоді додатково проводиться обробка країв оверлоком. Це тільки один приклад, який показує що ми робимо шви та краї наших виробів дуже міцними та довговічними, здатними витримати багаторазове прання.